Korzystna cenowo alternatywa dla Microsoft Exchange

With custom tools for simple migration and officially licensing Microsoft sync technology, Dzięki doskonałym narzędziom do migracji i wykorzystaniu oficjalnie licencjonowanej technologi synchronizacji Microsoft, przez ponad dekadę IceWarp jest jedną z najpopularniejszych alternatyw dla Microsoft Exchange, użytkowany na całym świecie przez firmy zarówno duże jak i małe.

“Exchange jest jak niedźwiedź, zarządzanie nim zajmuje bardzo dużo czasu i energii, sprzęt którego wymaga musi być bardzo wydajny i wymaga ciągłych inwestycji i ulepszeń. IceWarp jest łatwy w zarządzaniu. Wykorzystaliśmy zapasową maszynę którą posiadaliśmy i która była użytkowana tylko jako serwer plików. Dobrze znosi obciążenia oszczędzając nam kosztów koniecznych do poniesienia na infrastrukturę.”

Josh Johnson, IT Administrator, Superior Controls

“Exchange jest atrakcyjny z perspektywy integracji Active Directory z Exchange. Jednakże sprytny kosztowo IceWarp jest efektywniejszy, prawie o 50% tańszy z góry. Możesz dostać taką samą funkcjonalność za znacznie mniej pieniędzy.”

Brian Oldham, CIO, R&G Medical Legal Solutions LLC

"Wszystko jest umieszczone w jednym miejscu co ułatwia zarządzanie. Antywirus i antyspam, też dają się łatwo użytkować. Nie muszę zarządzać wieloma urządzeniami czy serwerami oprogramowania. Obecna ilość spamu w Exchange nie jest tak niska jak w IceWarp."

Rick Corl, Director of Technology, Pacific American Fish Company

¼ TCO w porównaniu z Microsoft Exchange

IceWarp ma niezwykle niski TCO. Cała komunikacja jest scentralizowana w jednym łatwym w zarządzaniu przez administratorów interfejsie, co znacząco redukuje stopień skomplikowania oraz koszt zakupu.

TCO DLA 3 LAT SERWERA ICEWARP

W pełni funkcjonalna alternatywa dla Exchange

Porównując krok po kroku, IceWarp oferuje więcej niestandardowych funkcjonalności niż Exchange lub inne wiodące rozwiązanie. Nieważne czy potrzebujesz niezależnej poczty, łączności mobilnej czy najlepszego bezpieczeństwa, IceWarp dostosowuje się do potrzeb Twojej firmy w ciągu kilku minut od uruchomienia.

PORÓWNANIE Z SERWEREM EXCHANGE

Łatwy w instalacji i łatwy w zarządzaniu

IceWarp łatwo się instaluje w dowolnym środowisku i łatwo migruje. Poprzez elastyczną strukturę licencjonowania i personalizację dla każdego użytkownika, IceWarp dostarcza Twojej firmie wspaniałe funkcjonalności za dobrą cenę.

Pełna integracja z Microsoft

Wydajny Outlook Sync IceWarp i oficjalnie licencjonowany Exchange ActiveSync utrzymują Twą firmę w ciągłym kontakcie 24/7 bez bólu związanego z zarządzaniem Exchange.

Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedawców

(+48) 42 203 20 81